Hakkında

Googfan.com
“Google Fan Blog” sloganıyla 27 Kasım 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan Googfan.com, Türkiyenin önde gelen blogları arasına girmeyi hedeflemektedir. Sadece bir blog değil aynı zamanda eğlenceli vakit geçirilebilecek bir web sitesi olma gayesini taşımaktadır. Faydalı bilgiler, makaleler, videolar, internet ve teknoloji gibi farklı kategorilerin yanı sıra yazarın kişisel hayatına, görüş ve fikirlerine yer verdiği blog sitesi Googfan.com aynı zamanda bir Google sempatizanıdır.

Blog sitemizde bizlere destek olmak isteyen ya da yazarlık yapmak isteyenler İletişim sayfasını kullanarak bizlere ulaşabilirler.
Yazarlık yapmak isteyen arkadaşlar istedikleri kategorilerde yazabilir, olmayan kategoriler ise oluşturulabilmektedir. WordPress
tabanlı blog sitemizde pratik yaparak bu yazılımı öğrenebilir, kendinizi geliştirebilir ve bizlerden bu konuda yardım isteyebilirsiniz.
Her konuda görüş, öneri ve şikayetleriniz için yine İletişim sayfasını kullanmaktan çekinmeyiniz.

2 yorum

 1. Üstün ADALI

  Selam toprağım iletişim kısmından “Yiğidin harman Olduğu yerden olduğun. Yani bir yiğido olduğunu öğrendim ve Bir toprağın olarak yardım talebinde bulunmak istedim. Benim ***haber.com sitem var ve wordpress hakkında pek bilgim yok. Siteye bir bakıp site için neler yapılabilir konusunda bana yardımcı olurmusun? Şimdiden teşekkür ederim.

  • Mustafa
   Yazar

   Bir yiğido’ya yardımcı olmaktan mutluluk duyarım, Mail atıyorum. Elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum yardım taleplerinde lütfen çekinmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir